Lymfodrenážní kalhoty – PCD Pants (16 komor)


Novinkou mezi zdravotními návleky systémů Lympha Press jsou kalhoty PCD Pants Easy a Plus, tedy návleky pro obě dolní končetiny a podbřišek. Jedná se o  jednodušší variantu k profesionálním kalhotám Lympha Pants 24 komor. Kalhoty jsou vhodné na osobní  terapie.

Obsahují 16 navzájem se překrývajících komor, jejich preciznost a robustní provedení je však řadí k aplikátorům na špičkové úrovni.

Jsou speciálně navrženy tak, aby poskytly dolním končetinám nejúčinnější možnou lymfodrenáž. Lymfodrenáž probíhá bez jakéhokoli přerušení od nártů a plosek, přes celé dolní končetiny, třísla až po podbřišek.

Jednotlivé komory v návleku  jsou vyrobeny z měkkého elastického materiálu, který zajistí, že se návlek dokonale přizpůsobí ošetřované partii při různých tvarech těla.
Návleky systému Lympha Press jsou tvořeny tlakovými komorami, které se navzájem (šupinovitě) překrývají. Tím je docíleno, že lymfa je stimulována stále stejným tlakem bez poklesu v mezikomorovém prostoru (častý jev ostatních systémů). Návleky tak velmi věrně imitují manuální lymfodrenáž a dokonale vytvářejí tzv. „milking effect“.
PCD Pants lze snadno rozšířit použitím speciálně navržených rozšiřovacích klínů, PCD Pants Expanders.

PCD Pants – přednosti

  • 16 vzájemně se překrývajících tlakových komor
  • zapínání robustními zipy
  • možnost nastavení 3 velikostí (u PCD Plus)
  • možnost zvětšení kalhot pomocí rozšiřovacích klínů až do obvodu cca 185 cm
  • lymfodrenážní aplikátor je tvořen pouze jedním kusem – snadná manipulace, dokonalá masáž
  • aretační pásky v oblasti kotníků pro větší pohodlnost při masáži (u PCD Plus)
  • použití s přístrojem Lympha Press PCD

Rozměry PCD Pants:

Napište nám


Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky